З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Як Вам новий сайт?

На кого можна поступити після 11 класу, куди йти вчитися?
Вт, 26 Січ 2021 13:23:43
Розглядається декілька варіантів проведення ЗНО-2021
Вт, 26 Січ 2021 10:26:39
Не тільки Cyberpunk 2077. 10 кращих відеоігр 2020 року
Пн, 25 Січ 2021 14:31:40
Освітній серіал «Підприємництво для школярів»
Пн, 25 Січ 2021 14:07:57
Що зараз не так із розбудовою профільних ліцеїв
Ср, 20 Січ 2021 13:03:07

Структура та органи управління закладу освіти

Дата: 13 травня 2020 о 21:59, Оновлено 19 травня 2020 о 00:49

Структура та органи управління закладу освіти

До структури управлінських органів у школі належать:

— органи колегіального управління (конференція, рада закладу, педагогічна рада, нарада при завідувачі, його заступнику);
— адміністрація (завідувач, його заступник з навчально-виховної  роботи);
— органи громадського самоврядування учнів (Козацька шкільна республіка), учителів (профком, методична рада), батьків (батьківські збори).

Органами колегіального управління є конференція, рада ЗЗСО, педагогічна рада, нарада при завідувачі, його заступнику. Їх діяльність координується залежно від потреб колективу і завдань закладу освіти.
     Конференція є вищим колегіальним органом громадського самоврядування . Делегатів конференції з правом голосу обирають збори учнів II ступеню, збори вчителів та інших працівників, збори батьків і представників громадськості в однаковій кількості від кожної категорії. Конференція затверджує статут, вносить корективи, розробляє напрями розвитку закладу, підвищення ефективності освітнього процесу, здійснює пошуки додаткового фінансування, зміцнення матеріально-технічної бази. За необхідності створює тимчасові, постійні комісії з різних напрямів діяльності закладу освіти, визначає їх повноваження. Скликається радою закладу один раз на рік.
      ЗЗСО на основі типового Статуту (Положення ) з урахуванням соціальних, економічних, національних та регіональних особливостей розробляє свій Статут (Положення).

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.